יום שישי 15 בפברואר 2019

קניית רכב בתשלומים

 

מחפשים סוכנות רכבים למכירה בחדרה שמציע מחיר הוגן ואטרקטיבי, שירות מעולה ושקיפות מלאה? מעוניינים לרכוש רכב חדש או רכב יד שנייה ממגרש רכבים אמין ומקצועי? ובכן, כל שעליכם לעשות הוא להגיע למגרש הרכבים של סמארטקאר הממוקם בחדרה בסמוך לכיכר המשטרה. מעתה, רכבים למכירה בחדרה מחפשים רק בסוכנות הרכב סמארטקאר המבטיחה פתרונות מימון מתקדמים ונוחים, ייעוץ מקצועי, שירותי טרייד אין ייחודיים, הצעות לביטוח רכב במחירים מפתיעים ומחירים מיוחדים לטיפול בכל סוגי הרכבים.

 

 

שירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר!

אם אתם מחפשים לקנות רכב או להחליף את הרכב הישן שלכם  רכב למכירה בחדרהאך אתם חוששים לקנות רכב ממקור זר הרי בסוכנות הרכב סמארטקאר חדרה תמצאו את כל הפתרונות הנדרשים לבחירת רכב חדש או רכב יד שנייה, בנוסף לפתרונות מימון יחודיים כמו רכבים למכירה בתשלומים. בסמארטקאר תיהנו ממגוון פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח ואנו מחזיקים במגוון רחב של רכבים למכירה בחדרה. רכבים למכירה בתשלומים - השירות מיועד לתושבי חדרה והסביבה, תושבי אזור השרון ולכל אדם מכל מקום במדינה המעוניין לרכוש רכב למכירה בתשלומים, במזומן ועוד, מסוכנות רכב אמינה הפועלת בשקיפות מלאה.

 

קניית הרכב בתשלומים - פתרון מתקדם לכל לקוח!

 

מחפשים סוכנות רכב מקצועית ואמינה המציעה מגוון רכבים למכירה בחדרה ומכוניות למכירה בתשלומים? סמארטקאר חדרה מתמחה במכירה ובהחלפה של כל סוגי הרכבים, ישנים וחדשים. סוכנות הרכב סמארטקאר מורשית מטעם משרד התחבורה ופועלת בסטנדרטים מהגבוהים בתחום על מנת לספק מענה מתקדם, איכותי ויצירתי לכל לקוח גם כאשר מדובר בפתרון של מימון על ידי רכבים למכירה בתשלומים. החברה מציעה פתרונות מימון מקיפים (רכב למכירה בתשלומים), עד 100 אחוז מימון ובתשלומים בהוראת קבע , ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם החברות הגדולות בארץ בתחומי מימון והלוואות לרכב (מכוניות למכירה בתשלומים). כל לקוח אשר מחפש לרכוש או להחליף את הרכב (רכבים למכירה בחדרה) ומגיע לסוכנות הרכב שלנו זוכה לשירות מקצועי ואמין, ביחס אישי וחם ובליווי צמוד במהלך בחירת הרכב, רכישתו וגם אחרי קניית הרכב מאחר ואנו מציעים לא רק רכבים למכירה בחדרה אלא שירות רחב ומקיף הכולל בין היתר מכוניות למכירה בתשלומים, טיפולים מקצועיים לרכב, תחזוקת רכבים ברמה הגבוהה ביותר, פתרונות ביטוח מתקדמים ובהתאמה אישית ושירות העברת מבחן רישוי שנתי (טסט). כאמור, אנו מציעים מגוון רכבים למכירה בחדרה ושירות טרייד אין עתידי ללא הגבלות של זמן או ק"מ, שירות הייחודי רק לנו. לכן, כאשר אתם מחפשים רכב למכירה בחדרה או רכב למכירה בתשלומים, סוכנות הרכב סמארטקאר חדרה הוא הפתרון הנכון והפשוט עבורכם!

קראו 11895 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה