יום חמישי 20 בינואר 2022
מגזין סמארטקאר - כל מה שצריך לדעת לפני שקונים רכב
מגזין

מגזין (10)

שני, 25 ינואר 2016 14:26

תתחדשו על הרכב החדש!

נכתב ע"י

כמה נפלא הוא הריח של הרכב החדש וכמה מרגש הוא הרגע שבו אנחנו נכנסים אליו לראשונה, מתאימים את הכיסא למידותינו, מכוונים את המראות ומגדירים את תחנת הרדיו האהובה עלינו. אפשר כבר לדמיין את הנסיעה הבאה אל המשרד, כשברקע תכנית הבוקר המועדפת ובמתקן הצד ממתין הקפה הטרי.

שלישי, 10 נובמבר 2015 20:52 נכתב ע"י

כיצד נאבטח את רכבינו באופן מושלם

גניבת רכבים היא אחת מסוגי הפשע שמסרבים להיעלם מן העולם. למרות שבכל שנה יוצאים לשוק מנעולים חדשים בעלי מנגנוני הגנה שונים, גנבי הרכב לומדים בכל פעם כיצד לעקוף את ההגנות. כאשר אנו רוצים להגן על כלי הרכב שלנו מפני פריצה, אנו עומדים בפני עולם של פטנטים ברמות תחכום שונות. אז כיצד נדע באיזו מערכת לבחור – איזה מנעול רכב הוא בלתי ניתן לפריצה, עד כדי כך שגם מנעולן מקצועי לא יוכל לפרוץ אותו אם יבחר?

ראשון, 30 אוגוסט 2015 10:47 נכתב ע"י

חישוקים לרכב - לא על האסתטיקה לבדה

כאשר באים לבחור רכב, ישנה בחינה מדוקדקת של המנוע ומערכות הרכב השונות שנעשות מורכבות יותר ויותר. פריטים אשר חשוב להעניק להם תשומת לב לא פחותה הם הגלגלים אשר כוללים את הצמיגים ואת החישוקים עליהם הם מולבשים. הצמיגים והחישוקים חשובים מאוד מבחינה בטיחותית. הם אלה אשר באים במגע עם הכביש ולכן משפיעים השפעה רבה על הנהיגה. מעבר לכך, לחישוקי הרכב תרומה רבה גם למראה האסתטי שלו. אם רואים גלגל נטול חישוק הדבר בולט מאוד לעין ומוריד מרמת האסתטיקה של הרכב כולו. ישנם סוגים שונים של חישוקים לרכב הנבדלים זה מזה בעיקר בחומר ממנו הם עשויים ובאיכות העבודה והגימורים. החישוקים הסטנדרטיים עשויים מתכות פשוטות וזולות יותר כמו פלדה או אלומיניום. חישוקים איכותיים הנחשבים ליוקרתיים עשויים מגנזיום, מתכת שמשקלה קל ועקב כך היא תורמת תרומה רבה למראה האסתטי, לחוויית הנהיגה ולבטיחות הנוסעים ברכב.

ראשון, 30 אוגוסט 2015 10:38 נכתב ע"י

החלפת צמיגים לרכב - כללי אצבע

לעיתים אנחנו פחות שמים לב אליהם למרות שנסיעה ברכב לא תתאפשר בלעדיהם. הם המקשרים בין הרכב והנהג לבין הכביש- כן, אלה ארבעת צמיגי הרכב הנמצאים קצת למטה ולכן לא תמיד מקבלים את תשומת הלב הראויה. טיפול בצמיגים והחלפתם בעת הצורך הם קריטיים לנסיעה בטוחה ומעבר לכך גם נסיעה נוחה, חלקה וחסכונית יותר. ישנו טיפול שיש לבצע בצמיגים באופן קבוע כמו מילוי אויר פעם בשבועיים בערך. בדיקה כללית של הצמיגים מדי פעם היא חיונית, בוודאי אם אתם עומדים לפני נסיעה ארוכה. בטיחות בנהיגה היא דבר שלא מתפשרים עליו ולכן יש לבחור עבור הרכב שלכם ועבורכם את הטוב ביותר, אך כיצד בוחרים צמיגים לרכב בצורה נכונה? על כך נפרט בכתבה הבאה.

רביעי, 19 אוגוסט 2015 14:11 נכתב ע"י

5 דברים חשובים שחייבים לדעת לפני שרוכשים ביטוח חובה

לפני שאתם רוכשים ביטוח חובה , ואפילו כשמדובר ברכישת ביטוח רכב מחברת פניקס שהינה ידועה ואיכותית, ישנם מספר דברים חשובים שאתם חייבים לדעת. זאת, על מנת שתוכלו לרכוש פוליסה במחיר משתלם ובהתאמה מלאה לנתונים ולצרכים שלכם.

שני, 17 אוגוסט 2015 06:20 נכתב ע"י

אפיקי מימון לרכב הקיימים בשוק כיום

קנייה של רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. בכדי לרכוש רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שנייה במחיר מלא, יש צורך בהצגת הון עצמי משמעותי. מאחר ורוב האנשים אינם מחזיקים בהון עצמי מספק לרכישת רכב בתשלום אחד, מתעורר הצורך ב פתרונות מימון ל רכישת רכבים.

רביעי, 29 יולי 2015 14:45

ליסינג פרטי – למה חשוב לשים לב?

פתרונות מימון רבות מוצעות לרכישת רכבים חדשים 0 ק"מ אך אין ספק כי שיטת הליסינג הפרטי עולה על כולן. ועדיין, מאחר ומדובר בהלוואה לכל עניין ודבר, הרי שישנם מספר דברים שיש לקחת בחשבון לפני שסוגרים עסקה ונוהגים אל עבר החופש עם רכבכם החדש. להלן מספר דגשים שחשוב לשים אליהם לב כשפונים לאופצייה של ליסינג פרטי.

שני, 01 יוני 2015 11:52 נכתב ע"י

כך תבצעו רכישה נכונה של חלקי חילוף לרכב

אתם נוסעים בכביש החוף, ממהרים לעבודה ולפתע אתם מתחילים להרגיש שמשהו ברכב שלכם לא בסדר. אט-אט החשש מתגבר והופך למציאות כאשר אתם עוצרים בצד ומגלים שחלק מחלקי הרכב פשוט לא עובדים. כיצד ניתן להימנע מהסיטואציות הללו? את הפרטים הללו נברר כאן.

שישי, 01 מאי 2015 12:26

לפני קניית רכב הכירו את הדרכים המובילות למימון רכב

נכתב ע"י

לפני קניית רכב הכירו את הדרכים המובילות למימון רכב

החלטתם שאתם חייבים לקנות רכב חדש 0 ק"מ או להחליף את הרכב הישן שלכם? הסיבה לא באמת משנה, אם כך הוחלט וודאי שיש לכך סיבה טובה. השאלה, האם ברשותכם מימון זמין עבור הרכישה? הרי שמדובר בהוצאה לא מבוטלת כלל שעשויה להשפיע רבות על אורח החיים שאחרי הקנייה, כאשר הרכב כבר חונה לו אצלכם בחנייה או בחצר.

שני, 29 דצמבר 2014 09:39 נכתב ע"י

צריך להחליף את הרכב? כמה נקודות חשובות בתהליך קבלת ההחלטות:

רקע היסטורי של ענף הרכב:

עד לפני עשור תהליך רכישת רכב משומש היה ע"י חיפוש מודעה בעיתון או שלט על השמשה האחורית של הרכב.

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה