יום ראשון 22 ביולי 2018

לפני קניית רכב הכירו את הדרכים המובילות למימון רכב

החלטתם שאתם חייבים לקנות רכב. הסיבה לא באמת משנה, אם כך הוחלט וודאי שיש לכך סיבה טובה. השאלה, האם ברשותכם מימון זמין עבור הרכישה? הרי שמדובר בהוצאה לא מבוטלת כלל שעשויה להשפיע רבות על אורח החיים שאחרי הקנייה, כאשר הרכב כבר חונה לו אצלכם בחנייה או בחצר.רבים מציבור בעלי הרכבים בישראל משתמשים בשירותי מימון מהסיבה שרכב כיום עולה המון גם הצנוע מכל. במצב בו נתקלתם במחסום פיננסי עבור הרכב החדש, עומדות לרשותכם כיום אפשרויות מימון לרכב כאשר כל אחת בעלת אופי ותנאים שונים.

מסלולי המימון המובילים

  • ליסינג מימוני – מסלול מימון לרכב המתבצע במספר שלבים. הבוחרים במסלול זה נהנים מגמישות במימון בעקבות העובדה כי מסלול זה בעיקרו בנוי מתשלומים מוגדרים מראש. לעיתים נדרשת מקדמה ולאחריה מגיע תורם של החזרי תשלומים, ולעיתים נמצא מסלול ליסינג מימוני שלא דורש מקדמה. תמיד יש לבדוק כל מה שמציעים לכם. במסלול זה יש לפקוח עין על הריביות.
  • הלוואה למימון רכב – למעשה מדובר בהלוואה שניתן לקחת בבנק או בכל מקום המציע הלוואות, ובתנאי שאתם עומדים בדרישות ובתנאים הנלווים למשיכת הכספים. הלוואה לרכב מסוג זה יכולה להיות גם חוץ בנקאית, ראשית בדקו את מלוא הנתונים, מכיוון שלא לכולם מסלול זה מתאים, במיוחד לבעלי חשבונות מוגבלים.
  • טרייד אין – מסלול זה למעשה אינו בדיוק נופל בהגדרה של "מימון" כי אם יותר מתאים לביטוי "שדרוג". מסלול המתאים לציבור שכבר מחזיקים ברכב, לאנשים שרוצים להחליף, לשדרג או להתקדם ברמת הרכב, להם יש אפשרות של בדיקת מסלול מימון באמצעות טרייד אין, שאומר שאותם אנשים מוכרים את הרכב שלהם לסוכנויות רכב, או למגרשים המחזיקים בדגמים חדשים, ליבואניי רכב, ובתמורה מקבלים רכב חדש לבחירה, כאשר הסכום שנותר לתשלום מוגדר בחוזה על פיו על בעל הרכב לשלם את יתרת הסכום כפי שסוכם מראש.

אם אחרי הכל אתם עדיין לא יודעים באיזו מסלול מימון לרכב לבחור, למדו אודות האתרים המציעים שירות אונליין של השוואת מסלולים ומחירים.

איך לקבל את ההצעה הכי טובה למימון הרכב?

כעת כשאתם מכירים במסלולים המציעים מימון לרכב, אך עדיין לא החלטתם לאן פונים, דעו כי באפשרותכם לאתר ולמצוא את העסקה הכי טובה לכם, באמצעות השוואת מחירים בין החברות והספקים המציעים שירותים לרכב ובעלי רכבים. השוואת מחירים כיום היא דבר שבשגרה, מקובל וזמין כמעט בכל אתר לעשות בה שימוש, כל מקום המציע טופס השוואה קחו את ההזדמנות והשתמשו בה. אתרים אלה מספקים תחרות בין חברות על הכיס שלכם, ואתם נהנים ממחירים אטרקטיביים ומסלולי מימון נוחים לקניית רכבים יד שנייה או חדשים. בדרך כלל הרעיון הוא זהה בין אתרי ההשוואות, אתם שולחים את הפרטים והבקשה שלכם, וחוזרים אליכם עם הצעות לשירות, ובסופו של דבר באפשרותכם לבחור במחיר הכי משתלם, שלכם הוא הטוב ביותר.

קראו 1930 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה