יום שישי 15 בפברואר 2019

אודות סמארטקאר חדרה

שירות ראשון עד הקילומטר האחרון

מנכ

 

אתם מתקשים להחליט האם לקנות רכב חדש או רכב מיד-שנייה? אתם מתלבטים האם לבצע עסקת החלפה עבור הרכב שלכם, או למכור אותו לבד? הזמן שלכם יקר, ואתם חייבים רכב טוב, בטוח ושעבר את כל הבדיקות הנדרשות?
את כל התשובות תמצאו בסוכנות הרכבים סמארטקאר חדרה, שלקוחותיה המרוצים מאזור השרון ובכל חלקי הארץ, הכתירו אותה ראשונה בשירות. בסוכנות ייחודית זו, הדגש על שירות בא לידי ביטוי בליווי הלקוח, החל משלב הקנייה/החלפה בהם הוא נהנה משקיפות מלאה בבדיקת הרכב, זכאות לביטוח במחירים מיוחדים ואפשרות מימון של עד 100% ב- 100 תשלומים בהוראת קבע ובליווי צמוד. בסמארטקאר חדרה השירות לא נגמר אף פעם, וגם לאחר הקנייה, לקוחותיה נהנים משירות טיפולים, תחזוקה שוטפת וטסטים לרכב עד הקילומטר האחרון.

 

אצלנו כל לקוח הוא חשוב!

בסוכנות הרכבים סמארטקאר, כל לקוח הוא חשוב! אין מחלקה מיוחדת ללקוחות VIP, כי אצלנו הדגש הוא מתן שירות איכותי, אישי ומתקדם לכל לקוח שנכנס לסוכנות. תודעת השירות הגבוהה של סמארטקאר חדרה, ייחודית ולכן גם מאוד בולטת בתחום עיסוקם, אשר דורש המון סבלנות, יחס אישי ללקוח, מציאת פיתרונות חלופיים ולעיתים התגמשות מיוחדת לצרכיו של הלקוח הלחוץ בזמן וכסף, והכל באווירה שירותית חיובית ונוחה לכולם. אצלנו המידע הוא חינם והשקיפות לגביו היא מלאה, חשוב לנו כי הלקוח יהיה שותף בכל שלב של המכירה\החלפה, כדי שהוא ידע כי הוא בחר נכון, וכי תמיד יוכל לשוב וליהנות משירות מקצועי חם ואישי.

 

בית חם לכולם

ביקשתם מקצוענות? אמינות? שקיפות? ליווי אישי? אחריות? עזרה במימון? מחירי ביטוח מיוחדים? שירות לכל החיים? קיבלתם! לפעמים התשובה לשאלות שמטרידות את מנוחתנו, יכולה להיות מאוד פשוטה וקרובה אלינו מבלי שנדע זאת בכלל. סוכנות הרכבים סמארטקאר היא חלום של כל נהג\ת אשר מעוניינים לחסוך בזמן יקר, בסקרי שוק מעייפים ובבדיקות חוזרות ונשנות במוסכים. בסוכנויות רכב אתם יכולים לקבל מענה לכל שאלותיכם, ולזכות בשירות אמין, מקצועי ובשקט נפשי, אבל בסמארטקאר אנחנו נעשה הכל כדי שתצאו מאצלנו עם הרכב המתאים והנכון עבורכם, במחירים מיוחדים לכם ובהרגשה כי תמיד נהיה פה בשבילכם, עם השירות המקצועיות וגם החיוך.

קראו 3321 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה