יום שבת 25 ביוני 2022

אודות סמארטקאר חדרה

שירות ראשון עד הקילומטר האחרון

מנכ

 

האם אתם מתקשים להחליט לקנות רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה ? האם אתם מתלבטים לבצע עסקת טרייד אין (החלפה) עבור הרכב שלכם, או למכור אותו לבד ? הזמן שלכם יקר, אתם חייבים רכב בטוח וטוב, שעבר את כל הבדיקות הנדרשות?
את כל התשובות תמצאו בסוכנות הרכב סמארטקאר חדרה , שכל הלקוחות המרוצים מאזור השרון ובכל חלקי הארץ, הכתירו אותה ראשונה בשירות ובמקום הראשון מבחינת אמינות, ניסיון ומקצועיות . בסוכנות ייחודית זו, הדגש על שירות בא לידי ביטוי בליווי הלקוח, החל משלב הקנייה/החלפה טרייד אין בהם הוא נהנה משקיפות מלאה בבדיקת הרכב, מאחריות , זכאות לביטוח רכב במחירים מיוחדים ובהנחות גדולות מחברות הביטוח המובילות בארץ כמו ביטוח ישיר המאפשרת פתרונות מימון של עד 100% ועד 100 תשלומים בהוראת קבע ובליווי צמוד מימון ישיר, פמה מימון , בנקים , ישרכארט הלוואות ועוד. בסמארטקאר חדרה השירות לא נגמר אף פעם, וגם לאחר הקנייה, לקוחותיה נהנים משירות טיפולים ( לסמארטקאר מוסך צמוד ) ותחזוקה לרכב , שירותי טסט לרכב עד הקילומטר האחרון.

 

אצלנו כל לקוח הוא חשוב!

בסוכנות הרכב סמארטקאר, כל הלקוחות חשובים!!! אין מחלקה מיוחדת ללקוחות VIP, כי אצלנו הדגש הוא מתן שירות מקצועי , איכותי , אישי ומתקדם ללקוח שנכנס לסוכנות. תודעת השירות הגבוהה של סמארטקאר חדרה , ייחודית ולכן גם מאוד בולטת בתחום עיסוקה, אשר דורש המון סבלנות, יחס אישי ללקוח , מציאת פיתרונות חלופיים ולעיתים התגמשות מיוחדת לצרכיו של הלקוח הלחוץ בזמן וכסף, במקרה כזה סמארטקאר חדרה מציעה עזרה במימון כמו למשל פתרונות מימון של עד 100% מימון ועד 100 תשלומים דרך מימון ישיר, פמה מימון, חברות האשראי השונות ובנקים. והכל באווירה שירותית, חיובית ונוחה לכולם. אצלנו המידע הוא חינם והשקיפות לגביו היא מלאה, חשוב לנו כי הלקוח יהיה שותף בכל שלב של המכירה/ החלפה (טרייד אין), כדי שידע כי הוא בחר נכון, וכי תמיד יוכל לשוב וליהנות משירות מקצועי חם ואישי.

 

בית חם לכולם

ביקשתם מקצוענות ? אמינות ? שקיפות ? ליווי אישי ? אחריות? עזרה במימון ? מחירי ביטוח מיוחדים ? שירות לכל החיים ? קיבלתם!!! לפעמים התשובה לשאלות שמטרידות את מנוחתינו, יכולה להיות מאוד פשוטה וקרובה אלינו מבלי שנדע זאת בכלל. סוכנות רכבים סמארטקאר היא חלום של כל נהג\ת אשר מעוניינים לחסוך בזמן יקר, בסקרי שוק מעייפים ובבדיקות חוזרות ונשנות במוסכים. בסוכנות הרכב סמארטקאר אתם יכולים לקבל מענה לכל שאלותיכם, ולזכות בשירות אמין , מקצועי ובשקט נפשי,  אנחנו נעשה הכל כדי שתצאו מאיתנו עם הרכב המתאים והנכון עבורכם, במחירים מיוחדים לכם ובהרגשה כי תמיד נהיה פה בשבילכם, עם השירות, המקצועיות וגם החיוך.

קראו 4729 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה