יום שישי 15 בפברואר 2019

סוכנויות רכב יש המון, סמארטקאר חדרה יש רק אחד!!!

האם אתם מחפשים סוכנויות רכבים בחדרה, בשפלה וביישובי הסביבה? האם שמעתם על סוכנות הרכב סמארטקאר אשר מציעה פתרונות מתקדמים וייחודיים לכל לקוח? מבין סוכנויות רכב בסמארטקאר תיהנו משירות מקיף הכולל מגרש רכבים, אפשרות לרכישת רכבים חדשים ורכבים יד שנייה, פתרונות מימון אטרקטיביים, שירות טיפולים ואחזקת רכב, פתרונות ביטוח במחירים משתלמים ושירות המלווה ביחס אישי וחם. כדאי לדעת כי יש הרבה סוכנויות רכב באזור חדרה אך סמארטקאר נחשבת לסוכנות הרכב הידועה באזור והיא מורשה מטעם משרד התחבורה ובעלת תו סחר. לכן, אם אתם מחפשים סוכנויות רכב כדאי לכם להגיע לסמארטקאר וליהנות משירות VIP ומכל הפתרונות להם אתם זקוקים על מנת לקנות רכב חדש.

 

סוכנויות רכב

סוכנויות רכב עם שירות לאחר הקנייה?

כאשר מחפשים סוכנויות רכב חשוב לבדוק מה לקוחות הסוכנות מספרים עליה ולכן אנו בסמארטקאר גאים להציג בפניכם את הלקוחות המרוצים שלנו אשר זוכים לשירות מעולה לפני, במהלך ואחרי קניית הרכב. אנו לא פועלים כמו סוכנויות רכב אחרות בענף מאחר ואצלנו כל לקוח הוא חשוב וזוכה לשירות מקצועי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר. המוניטין שלנו בענף ידוע וזאת בעקבות השירות שאנו מציעים ללקוחות הרבים, ביניהם לקוחות המגיעים מכל רחבי הארץ לאחר שקיבלו המלצות חמות עלינו. אם כן, אתם יכולים לחסוך זמן ומשאבים בניסיון לאתר סוכנויות רכב אמינות ואנו עומדים לשירותכם בכל בעיה, שאלה ובקשה ונשמח אם תצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו שרק הולך ומתרחב מדי שנה.

סוכנויות רכב המציעות מחירי ביטוח מיוחדים?

אם אתם מחפשים סוכנויות רכב דרכן תוכלו לשדרג את הרכב הישן בחדש, לרכוש רכב חדש וליהנות ממימון מלא או חלקי וגם לרכוש ביטוח מקיף ו/או חובה במחירים מיוחדים הרי סביר להניח שמכל סוכנויות רכב תגיעו אלינו מאחר ואנו מציעים שירות מקיף ופתרון כולל לכל הצרכים שלכם. מבין סוכנויות רכב בארץ, סמארטקאר מובילה את הענף ודוגלת בערכים של מצוינות, שקיפות מלאה ללקוח, הגינות ושירות מעולה בלבד. החברה מציעה פתרונות מימון בהתאמה אישית לכל אחד וסיוע ברכישת ביטוח מחברות הביטוח המובילות במחירים מיוחדים רק לנו, זאת על מנת לספק לכם שירות מלא ולחסוך לכם זמן וכסף. מבין סוכנויות רכב סמארטקאר חדרה תתן לכם את הפתרון המושלם!

קראו 4243 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה