יום שבת 27 בנובמבר 2021

תתחדשו על הרכב החדש!

כמה נפלא הוא הריח של הרכב החדש וכמה מרגש הוא הרגע שבו אנחנו נכנסים אליו לראשונה, מתאימים את הכיסא למידותינו, מכוונים את המראות ומגדירים את תחנת הרדיו האהובה עלינו. אפשר כבר לדמיין את הנסיעה הבאה אל המשרד, כשברקע תכנית הבוקר המועדפת ובמתקן הצד ממתין הקפה הטרי.

 

עם זאת, רגע לפני שאתם נוסעים לעבר השקיעה, נלהבים ונרגשים, עצרו לרגע ובדקו שאתם באמת מוכנים לצאת לדרך – ושהרכב שלכם בטוח ומוגן. אחד הדברים שחשוב שתתכננו, למשל, הוא את נוכחותו של מפתח רזרבה, פשוט למקרה שבו תאבדו את הצרור היחיד שברשותכם ותמצאו את עצמכם נעולים מחוץ לרכב. שכפול המפתח הוא ללא ספק צעד קריטי שמומלץ לדאוג לו עוד כשאתם אוספים לראשונה את הרכב, ואת המפתח הנוסף כדאי להשאיר במקום בטוח, שאליו תהיה לכם גישה אם וכאשר תאבדו את המפתח שלכם.

מערכת אבטחה כבר יש?

כדי לשכפל את המפתח למכונית שלכם כדאי שתפנו למנעולן רכב מיומן ומורשה, שכן עליכם לשכפל לא רק את המפתח עצמו אלא גם את מערכת האבטחה כולה. אם אין לכם מערכת כזו, שכוללת אזעקה ו/או קודן לרכב, הרי שזהו נושא נוסף שדורש את תשומת לבכם ומוטב שתעשו זאת בהקדם האפשרי. בעודכם מתכננים את הנסיעה הבאה שלכם אל המשרד, חשבו על הדרך שבה תוכלו לוודא שהרכב תמיד יחכה לכם בחניה ושבה תוכלו להגן עליו מפני פריצות ו/או גניבות. מערכת אזעקה תתריע בפני ניסיונות לפרוץ אל הרכב, בעוד קודן יסייע לכם לשמור עליו גם במקרה שבו הפורץ מצליח להגיע אל מושב הנהג.

בחרו את הטוב ביותר לרכב שלכם

מאחר והרכב שלכם יקר לכם, לא רק בשל מחירו וערכו בשוק אלא גם ובעיקר בשל היותו כלי התחבורה העיקרי שלכם, חשוב מאוד שתבחרו את הרכב בחוכמה רבה, ולאחר שתעשו זאת – חשוב שתדאגו לאבטח אותו ככל הניתן. רכשו את הרכב בסוכנות אמינה ומקצועית והוסיפו לעצמכם שכבת הגנה על ידי פניה למנעולן רכב מוסמך ומיומן שידאג לכל הדרוש בנוגע לאבטחת הרכב. ככל שתקפידו יותר על איכות השירותים שתקבלו ועל קבלת שירותים אלה מגורמים מקצועיים שמעניקים שירות טוב וללא פשרות, כך תבטיחו עוד יותר את איכות הטיפול במכונית שלכם ותוכלו להיות רגועים בפעם הבאה שתצטרכו להגיע בדחיפות לישיבה במשרד, מבלי לדאוג לתקינות הרכב או לעצם העובדה שהוא בכלל שם, מחכה לכם כדי לצאת לדרך.

קראו 2436 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה