יום שבת 27 בנובמבר 2021

צריך להחליף את הרכב? כמה נקודות חשובות בתהליך קבלת ההחלטות:

רקע היסטורי של ענף הרכב:

עד לפני עשור תהליך רכישת רכב משומש היה ע"י חיפוש מודעה בעיתון או שלט על השמשה האחורית של הרכב.


אך כיום, ענף הרכב המשומש מרוכז ברובו הגדול במגרשי רכב מסודרים אשר מציעים מגוון רחב של רכבים . שקיפות מלאה לגבי ההיסטוריה של הרכב, התחייבות בבדיקה , אפשרויות טרייד אין , פתרונות מימון  , ואחד כזה הוא סמארטקאר חדרה .

הגדרת תקציב וסוג הרכב:

חשוב וכדאי להתחיל את מסע החיפוש לאחר שעשינו שעורי בית, ואנו יודעים מה התקציב שאנו רוצים להשקיע ואיזה רכב אנו מחפשים כגון: רכב קטן , רכב גדול , 5 מקומות , 7 מקומות , רכבים משפחתיים , רכבים מסחריים , מכוניות ספורט , רכבי יוקרה  ועוד...

מגוון הרכבים כה רחב ולכן קל מאד להתבלבל

רכבים מבית טוב:

בבואנו לרכוש רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה ולאחר שאנו יודעים פחות או יותר מה אנחנו מחפשים, צריך לקבל החלטה מאיפה לרכוש את הרכב החדש ?

כיום רוב רוכשי רכב משומש חשדניים הרבה יותר ולכן מעדיפים לרכוש את רכבם במגרש רכב מסודר שם הם יכולים לראות מגוון של רכבים במבחר ובמחירים שונים, לקבל אחריות ואת ההיסטורית הרכב, כמו כן התחייבות בדבר תקינות הרכב בבדיקה.

היום כמו בכל תחום נושא השירות לאחר הרכישה תופס מקום חשוב ועיקרי בקבלת ההחלטה מאיפה לרכוש את הרכב, חשוב לדעת שמקבלים אחריות על הרכב כמו כן ישנם מגרשי טרייד אין שמגדילים לעשות ונותנים פתרונות של תחזוקה כגון: טיפולים , טסט שנתי והצעת ביטוח אטרקטיבית , למעשה בית טוב לרכב שלכם צריך לספק תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנדרשים כדי לרכוש את הרכב,להחזיק בו ובבוא הזמן גם לחזור ולהחליפו.

מה כדאי לבדוק לאחר שמצאנו את הרכב שאנו מעוניינים בו?

בדיקה לאור יום:

בדקו את הרכב באור יום כך שתוכלו לבחון את מצבו החיצוני בצורה הטובה ביותר, חפשו הבדלי צבע, בידקו את תא המטען וגודלו, בדקו את צמיגי הרכב, בדקו את המצבר והתאריך המופיע עליו.

בדיקת רישיון הרכב:

עיון ברישיון הרכב יכול לתת לרוכש המון אינפורמציה חשובה לגבי הרכב שהוא עתיד לרכוש כגון: מספר בעלים קודמים, מקוריות הרכב: השכרה, ליסינג, פרטי וכד'.

ניתן לדעת מתי בעליו של הרכב רכש אותו וכמה זמן החזיק בבעלותו.

ניתן לדעת את הדגם המדויק של הרכב ולפי זה את מחירו המדוייק המתפרסם כל ראשון לחודש (במחירון לוי יצחק) אשר על פיו בלבד יבוטח הרכב בחברות הביטוח.

אפשר לראות במדויק את מועד המבחן השנתי (טסט).

עיון בתעודת הזהות של המוכר:

וודאו כי המוכר הוא אכן הבעלים של הרכב הרשום ברישיון הרכב ואם אין התאמה יתכן שמדובר בסוחר רכבים שאינו מורשה!!!!!

בדיקת שעבודים:

בדקו אם רשומים שעבודים או עיקולים על הרכב הכי בטוח לבדוק נושא זה במשרד הרישוי ניתן לבדוק גם בטלפון מס' 5678*

נסיעת מבחן:

בקשו לנהוג ברכב לצורך התרשמות, היו קשובים לרעשים חריגים ותפקוד המתלים ברכב, בדקו את תקינות האביזרים ומערכות החשמל, תקינות המזגן ותפקוד הבלמים.

בדקו האם תא הנוסעים מרווח ונוח לשימושכם ואת שדה הראיה.

נראה לכם מסובך??? ממש לא, בהצלחה!!!!

קראו 1965 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה