יום שבת 27 בנובמבר 2021

ליסינג פרטי – למה חשוב לשים לב?

פתרונות מימון רבות מוצעות לרכישת רכבים חדשים 0 ק"מ אך אין ספק כי שיטת הליסינג הפרטי עולה על כולן. ועדיין, מאחר ומדובר בהלוואה לכל עניין ודבר, הרי שישנם מספר דברים שיש לקחת בחשבון לפני שסוגרים עסקה ונוהגים אל עבר החופש עם רכבכם החדש. להלן מספר דגשים שחשוב לשים אליהם לב כשפונים לאופצייה של ליסינג פרטי.

 

 

אז מהו ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי הינה שיטת מימון בה רוכש הרכב משלם מקדמה בגובה מסוים, משאיר יתרת חוב לתשלום בסוף תקופת ההתקשרות ובין לבין, בתקופה שנמשכת כ- 3 שנים, משלם תשלומים חודשיים שווים המגלמים את שווי השימוש ברכב (מעין דמי "השכרה"). יוצא מכך כי ההלוואה בשיטה זו מוחזרת בתנאים הרבה יותר נוחים (לעומת הלוואות בנק למשל) ומאפשרת רכישת רכב חדש מבלי לשבור תכניות חיסכון ולהילחץ מבחינה כלכלית.

 

גודל המקדמה

שיטת הליסינג הפרטי מציעה מגוון רחב של מסלולי מימון. בדר"כ החברה תציע ללקוח תשלום מקדמה של 30% אך במקרים רבים אחרים, התקשרות עם חברות ליסינג מובילות דווקא תניב עסקה שכוללת מימון מלא באמצעות ליסינג או תשלום מקדמה נמוכה ביותר של 10%!!! לכן רצוי לבצע החלטה מושכלת לפני החתימה, לבדוק האם יש לכם מה לעשות עם המזומנים הנזילים בחשבון הבנק שלכם ואם יש להם ייעוד מסויים, לא תמיד כדאי לבזבז אותם על מקדמה גדולה לרכב.

 

גובה הריבית

אין גורם מלווה שלא גובה ריבית על כספי ההלוואה, אך בעוד הבנקים עשויים לגבות ריבית גבוהה יחסית, הרי שחברות הליסינג משתמשות בגורמים חוץ בנקאיים (חברות מימון, חברות כרטיסי אשראי וכו') על מנת להשיג תנאים אופטימליים. חשוב מאוד להתמקח על הריביות הללו, במיוחד כאשר המימון הוא גבוה והתשלומים החודשיים גבוהים בהתאם.

 

ניסיון חברת הליסינג

חשוב מאוד להתקשר עם חברה וותיקה לליסינג פרטי. חברה שכזו תדע "לתפור" עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר, להוסיף אבזור לרכב על חשבונה ולהציע את המימון האטרקטיבי ביותר בהתאם לתקציב הפנוי. יש לשים לב כי ישנן חברות ליסינג פרטי שעובדות עם חברות ביטוח שמציעות הנחות משמעותיות לרוכשי רכבים חדשים דרכן. המחירים עשויים להיות אטרקטיביים ביותר ואף למנוע מכם את בזבוז הזמן שבחיפוש אחר גורם מבטח.

קראו 2020 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה