יום שבת 27 בנובמבר 2021

כך תבצעו רכישה נכונה של חלקי חילוף לרכב

אתם נוסעים בכביש החוף, ממהרים לעבודה ולפתע אתם מתחילים להרגיש שמשהו ברכב שלכם לא בסדר. אט-אט החשש מתגבר והופך למציאות כאשר אתם עוצרים בצד ומגלים שחלק מחלקי הרכב פשוט לא עובדים. כיצד ניתן להימנע מהסיטואציות הללו? את הפרטים הללו נברר כאן.

 

 

רכישה נכונה ומושכלת לחלקי הרכב:

אז אילו חלקי חילוף מרכזיים, נוטים להיהרס לנו ולהשאיר אותנו תקועים בשום מקום או לחילופין פשוט לא מצליחים להניע את רכבנו?

מצברים – אחת הבעיות של כל בעל רכב היא בעיה בה הוא מנסה להניע את רכבו אך הדבר פשוט לא מתרחש. סיטואציה נוספת ולא נעימה עם מצבר הרכב, אותה כולנו מכירים, היא סיטואציה בה המצבר נהרס באמצע נסיעה. על מנת להימנע ככול שאפשר מסיטואציות אלו, חשוב מאוד לשים דגש על רכישתו של מצבר איכותי לרכב. מצברים אמינים לרכב רוכשים ממקום מוסמך, למשל: המוסך המוסמך והמורשה של סוג הרכב. מעבר לכך, המצבר צריך להתאים הן לסוג הרכב, גודל המנוע וכן הלאה. מעבר לכך – יש לבדוק שמקבלים אחריות על המצבר.

מנוע – לעיתים עקב שחיקתו הטבעית של הרכב, גילו או אי שמירה על הרכב אנשים נאלצים להתמודד עם מצב של מנוע לא איכותי שדועך ומצריך, בסופו של דבר, רכישה של אחד חדש. אז מהיכן רוכשים מנוע חדש לרכב? אם אין אחריות על הרכב ואין לרכב "מוסמך מורשה", לדוגמא: רכב של מרצדס צריך להיות מטופל במוסך מורשה של החברה. בהעדר מוסך מהסוג הנ"ל מומלץ מאוד לעבוד על פי המלצות והנחיות של חברים, מכרים ובני משפחה, כלומר, ללכת אל מוסכים ששומעים שעבודתם נעשית ברמה מקצועית גבוהה, שחלקי החילוף שברשותם איכותיים וכמובן – שאלו נותנים אחריות מלאה לזמן ממושך אודות חלקי החילוף שלהם.

רדיאטור – ניתן לומר שהרדיאטור הוא "מרכז בריאותו" של הרכב. ללא אספקת מים באופן קבוע לאזורים שונים ברכב הרי שחלקים שונים יפגעו או ייהרסו (במקרה הרע). חשוב להקפיד על תפקידו המלא.

לקריאת המאמר הבא: קניית רכבים.

 

קראו 2146 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה