יום שבת 27 בנובמבר 2021

חישוקים לרכב - לא על האסתטיקה לבדה

כאשר באים לבחור רכב, ישנה בחינה מדוקדקת של המנוע ומערכות הרכב השונות שנעשות מורכבות יותר ויותר. פריטים אשר חשוב להעניק להם תשומת לב לא פחותה הם הגלגלים אשר כוללים את הצמיגים ואת החישוקים עליהם הם מולבשים. הצמיגים והחישוקים חשובים מאוד מבחינה בטיחותית. הם אלה אשר באים במגע עם הכביש ולכן משפיעים השפעה רבה על הנהיגה. מעבר לכך, לחישוקי הרכב תרומה רבה גם למראה האסתטי שלו. אם רואים גלגל נטול חישוק הדבר בולט מאוד לעין ומוריד מרמת האסתטיקה של הרכב כולו. ישנם סוגים שונים של חישוקים לרכב הנבדלים זה מזה בעיקר בחומר ממנו הם עשויים ובאיכות העבודה והגימורים. החישוקים הסטנדרטיים עשויים מתכות פשוטות וזולות יותר כמו פלדה או אלומיניום. חישוקים איכותיים הנחשבים ליוקרתיים עשויים מגנזיום, מתכת שמשקלה קל ועקב כך היא תורמת תרומה רבה למראה האסתטי, לחוויית הנהיגה ולבטיחות הנוסעים ברכב.

 

 

ההשקעה בחישוקי מגנזיום- האם כדאי?

כאמור, על החישוקים מורכבים צמיגי הרכב, ולכן יש להם חשיבות רבה, גם אם הם נראים מעט שוליים ביחס לרכב כולו. מידת ההשקעה שמחליט כל אדם להשקיע במוצר שהוא קונה תלויה רק בו. כל אדם משקיע בתחומים מסויימים יותר מאשר באחרים.עם זאת, השקעה בחישוקים לרכב חשובה לא רק לחובבי רכבי היוקרה והספורט אשר מראה רכב הוא קריטי עבורם אלא עבור כל אחד המעוניין לנהוג נהיגה חלקה יותר, נעימה וכן- גם לראות בכל בוקר מחדש, לפני כניסתו לרכב, חישוקים שנראים טוב ומוסיפים יופי ואף יוקרה גם לרכב הממוצע ביותר. יש גם לזכור כי רכישת חישוקי מגנזיום לרכב אינה קניה שמבצעים לעיתים תכופות. זוהי השקעה חד פעמית כמעט ולכן ניתן בהחלט להרשות לעצמנו ללכת כאן על הטוב ביותר. המגנזיום הוא מתכת בה עושים שימוש גם בבניית מטוסים וטילים, כך שיתרונו מבחינת המשקל הנמוך הוא רב חשיבות ומשפיע על אופן הנסיעה (או הטיסה). לכן, המראה האסתטי והמעוצב, חוויית הנהיגה הנעימה ויותר וגם רמת הבטיחות שעולה הופכים את רכישת חישוקי המגנזיום להשקעה בהחלט כדאית.

כיצד תורמים חישוקי המגנזיום לנהיגה בטוחה יותר?

חישוקי מגנזיום משפרים את תחושתו של הנהג ונותנים לו סיפוק רב יותר עוד לפני כניסתו לרכב. המראה המעוצב והיוקרתי שלהם משווה גם לרכב רגיל לחלוטין מראה של רכב ממשפחת רכבי ספורט או רכבי היוקרה. ללא ספק מבחינה אסתטית יש למגנזיום יתרון על פני האלומיניום ומתכות אחרות. חישוקי מגנזיום מעוצבים בהשקעה רבה על ידי מהנדסי עילית, ולפעמים אפילו בידי אמן והמראה האלגנטי והמעוצב חשוב במיוחד כאשר מדובר על רכבי יוקרה וספורט. ברכבים כאלה יבלטו מאוד חישוקים פשוטים ויאפילו על מראה הרכב כולו. עם זאת, אסתטיקה אינה הכל ואילו יתרונותיו של חישוק המגנזיום היו אסתטיקה בלבד הוא לא היה הופך לכה מבוקש. משקלם הקל של החישוקים תורם לנהיגה חלקה יותר בשל אחיזה טובה יותר בכביש. הדבר מקטין את צריכת הדלק כך שלאורך זמן יש כאן גם חיסכון המחפה על מחירו היקר יותר של חישוק מגנזיום. לחישוקי המגנזיום יתרון נוסף שלו חשיבות רבה: המגנזיום אינו מתחמם בקלות כמתכות אחרות. כך, החיכוך של החישוק עם הכביש יוצר פחות נזק ושומר על מערכת הבלימה של הרכב טוב יותר. תרומתו של חישוק המגנזיום לאסתטיקה אינה חיצונית בלבד: לגימורים המושלמים והמראה המעוצב ישנה השפעה רבה על תחושתו של הנהג כאשר הוא נוהג ברכב. הנהג חש תחושה טובה יותר כאשר הוא יודע שרכש חיקוקים לרכב שאיכותם מצויינת ושהמראה שלהם יוקרתי וספורטיבי. כך הנהיגה כולה הופכת לרגועה ובטוחה יותר.

לסיכום, חישוקי הרכב הם אביזרים החיוניים לבטיחות הנוסעים ברכב לא פחות מאשר למראה האסתטי. חישוקי מגנזיום מוסיפים למראה היוקרתי ומשפרים מאוד את חויית הנהיגה ואת הבטיחות. לפני רכישתם של חישוקי המגנזיום כדאי לבדוק את מחירם בקרב מספר חברות, לעשות סקר שוק בנושא וישנן אף חברות אשר ניתן להזמין דרכן חישוקי מגנזיום בהתאמה אישית לרכב שלכם, ולאופן הנהיגה שלכם.

קראו 2115 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה