יום שבת 27 בנובמבר 2021

אפיקי מימון לרכב הקיימים בשוק כיום

קנייה של רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית. בכדי לרכוש רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שנייה במחיר מלא, יש צורך בהצגת הון עצמי משמעותי. מאחר ורוב האנשים אינם מחזיקים בהון עצמי מספק לרכישת רכב בתשלום אחד, מתעורר הצורך ב פתרונות מימון ל רכישת רכבים.

התלבטות הראשונה המתעוררת בכל אדם המבקש לרכוש רכב היא בין רכב חדש 0 ק"מ לבין רכב יד שניה. רכבי יד שניה יהיו לרוב זולים יותר בהשוואה ל רכב חדש , אך כאשר בוחנים את הרכישה כצעד ארוך טווח מגלים כי רכב יד שניה מביא עמו הוצאות רבות בתחזוקה ותיקון הרכב. רכישת רכב יד שניה כדאית רק כאשר מדובר ברכב במצב מכאני תקין. חשוב לזכור, כי בעת רכישה של רכב יד שניה מאדם פרטי יהיה עליכם לשלם את מלוא הסכום במעמד הקנייה, רכישת רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה מחברת ליסינג תאפשר פריסת תשלומים נוחה וכתוצאה מכך כל הליך מימון לרכב הופך לעיתים נוח יותר ופשוט יותר.

אפשרויות מימון רכב בישראל

א. קניית רכב באמצעות הון עצמי. זוהי האפשרות הפשוטה והנגישה ביותר, בעל הרכב מוכר רכב קיים למטרת רכישת רכב חדיש יותר או לחילופין משלם את מלוא הסכום בעבור הרכב החדש בעצמו.

ב. הלוואת בנק לרכישת רכב. הבנקים מציעים ללקוחותיהם הלוואות בתנאים משתנים לרכישת רכבים, ההלוואות ניתנות בכפוף לשעבוד הרכב לבנק. חשוב לזכור כי רכב חדש מאבד מערכו במהרה, אם תידרשו למכור את הרכב בכדי לפדות את ההלוואה צפוי כי תקבלו בעבורו סכום נמוך יותר מהסכום אותו שילמתם אתם. כמו כן, חשוב לבחון את תנאי ההלוואה בבנק ולבצע השוואה חכמה בין מספר הצעות.

ג. תכניות מימון לרכב בהתאמה אישית. סוכנויות רכבים מציעות כיום פתרונות מימון שונות לרכישת רכבים. יועץ מטעם הסוכנות מרכיב יחד עם הלקוח את תנאי ההלוואה המתאימים לו ביותר, הרכב נרכש תוך פריסת תשלומים נוחה או במתכונת של ליסינג.

ד. רכישת רכב במסלול ליסינג. בשנים האחרונות הפכה אופציה זו נפוצה, הנהג חוכר את הרכב לתקופה ארוכה, משלם מקדמה ותשלומים חודשיים קבועים. התשלומים החודשיים משמשים במסלול הממוני כתשלומים בעבור הרכב, בתום תקופת ההשכרה יוכל בעל הרכב לשלם את הסכום הנותר ולרכוש את הרכב.

קראו 1593 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה