יום שבת 25 ביוני 2022

מכירת רכב יד ראשונה

בשעה טובה, החלטתם לרכוש רכב חדש 0 ק"מ או רכב יד שניה, או לבצע עסקת טרייד אין לרכב שלכם ואתם מעוניינים להשקיע בכך סכומי כסף ראויים אלא שלאחר ההחלטה החשובה הזו, נדרש מכם למצוא מגרש רכבים  או סוכנות רכבים מקצועית ואמינה סמארטקאר חדרה תספק עבורכם את הרכב שיתאים לכם במידת הצורך בהתאם לתקציב שאתם מעוניינים להקדיש למשימה. ב סוכנות רכבים סמארטקאר חדרה תמצאו רכבים שמורים ומטופלים כחדשים 0 ק"מ מיד ראשונה, או יד שניה, רכבים פרטיים , רכבים קטנים , רכבים גדולים , מכוניות ספורט , רכבים משפחתיים , רכבים מסחריים , רכבי יוקרה , 5 מקומות , 7 מקומות , ליסינג פרטי, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי והכל ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

 

ומה בנוגע לתנאי התשלום?

כאשר מדברים על רכישת רכב חדש 0 ק"מ יד ראשונה , יד שניה , רכב משומש , טרייד אין , רכב בתשלומים , סמארטקאר חדרה מעניקה לכל לקוחותיה המגיעים לסוכנות מגוון גדול של אפשרויות מימון הן בנקאיות והן חוץ-בנקאיות של חברות המימון הגדולות והמוכרות בישראל.

אפשרויות של עד 100% מימון ברכישת הרכב ועד 100 תשלומים קבועים בהוראת קבע בנוסף לכך, אפשרויות נוספות לתשלומים בכרטיסי אשראי לכל סוגיהם.

 

מבצעי רכב יד שניה

רכישת רכב יד שניה , מעצם ההגדרה שלה, מאפשרת מחירים זולים משמעותית ביחס ל רכב חדש 0 ק"מ, עם פערים המגיעים לעשרות אלפי שקלים. חשוב להדגיש כי גם בתחום זה, עסקאות טרייד אין משתלמות הרבה יותר. סמארטקאר חדרה מציעה קניית רכב , רכישת רכבים , החלפת רכב , רכב חדש , רכבים משומשים , רכבים חדשים יד ראשונה 0 ק"מ, יד שניה,  רכב קטן , רכבים גדולים , רכב גדול ,  7 מקומות , 5 מקומות ,  רכבי יוקרה , רכבים משפחתיים , מכוניות ספורט , רכבים מסחריים , עסקאות טרייד אין , קניית רכב בתשלומים , פתרונות מימון , עזרה במימון , שירות טיפולים , מקצועיות ואחריות . סמארטקאר דואגת לסייע ללקוחותיה גם לאחר הקנייה בכדי להבטיח רכישה חכמה, מוצלחת ונוחה.

 

למה לקנות רכב יד שנייה דווקא אצלנו?

מבצעי רכב יד שניה, עם כל יתרונותיהם, לא בהכרח יהיו הפשוטים ביותר למציאה. נכון, ייתכן מאד כי נהג מסוים ייתקל בהם בטלוויזיה, ברדיו או על גבי שלט חוצות, אם כי ברוב המקרים נדרש להשקיע אי אילו מאמצים באיתור ההצעות המשתלמות. האפשרות של פניה לחברות בתחום הרכב, כמו גם סוכנויות הפועלות בשדה המשחק, היא הדרך הבטוחה ביותר למצוא מבצעים. אצלנו בסמארטקאר תוכלו לקבל מגוון רחב של רכבי יד שניה שמורים ומטופלים תוך כדי ליווי אישי צמוד במהלך בחירת הרכב המתאים ביותר לכם ולאחר רכישתו ככה תוכלו להיות בטוחים שקניתם רכב יד שניה שמור, מטופל והמתאים ביותר עבורכם בצורה קלילה נוחה ומיידית! .

 

ממה צריך להיזהר?

כשזה נוגע למבצעים, בתחום הרכב כמו בכל תחום אחר, צריך לוודא שהם אכן משתלמים: אחרי הכול, אנו בסמארטקאר חדרה מציעים מגוון גדול של רכבים משומשים במצב מכאני וחיצוני תקין וטוב ולאחר בדיקה של הסוכנות. אנו מציעים מבצעים שונים ומחירים אטרקטיביים ומתן אחריות לרכבים השונים, ליווי צמוד לצורכי הלקוח , אפשרויות מימון שונות ומגוונות בהתאם לצרכי הלקוח , ליווי הלקוח לאחר הקנייה במתן שירות טיפולים ותחזוקה בצורך השוטף של הרכב , שירות טסט במועד חידוש הטסט של הרכב, אפשרות לעזרה בהצעות אטרקטיביות ובמחירים מוזלים בעת חידוש תוקף הביטוח של הרכב וכל זאת סמארטקאר חדרה מציעה תחת קורת גג אחת ולאחר הקנייה מה שלא ניתן למצוא ברוב המקרים בסוכנויות או במגרש רכב אחר ולכן צריך לבדוק היטב ולהקפיד מהיכן לרכוש ו\או להחליף את הרכב הישן שלכם .

קראו 6033 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה