יום שישי 15 בפברואר 2019

מכירת רכב יד ראשונה

בשעה טובה, החלטתם לרכוש רכב חדש, ואתם מעוניינים להשקיע בכך סכומי כסף ראויים. אלא שלאחר ההחלטה החשובה הזו, נדרש מכם להיכנס לעובי הקורה ולמצוא את הרכב שיתאים לכם במידה הרבה ביותר, בהתאם לתקציב שאתם מעוניינים להקדיש למשימה. המקום הראשון אליו מומלץ שתגיעו הוא סמארטקר חדרה ושם תמצאו רכבים שמורים ומטופלים כחדשים מיד ראשונה, הן מיידים פרטיות , ליסינג פרטי מימוני וליסינג תפעולי

 

 

 

ומה בנוגע לתנאי התשלום?

כאשר מדברים על רכישת רכב מיד ראשונה, ו\או רכישת רכב משומש מיד שנייה סמארטקר חדרה מעניקה לכל לקוחותיה המגיעים לסוכנות מגוון גדול של אפשרויות מימון הן בנקאיות והן חוץ-בנקאיות של חברות המימון הגדולות והמוכרות בישראל.

אפשרויות של עד 100 אחוז מימון ברכישת הרכב ועד 100 תשלומים קבועים בהוראת קבע בנוסף לכך, אפשרויות נוספות לתשלומים בכרטיסי אשראי לכל סוגיהם.

 

מבצעי רכב יד שניה

רכישת רכב מיד שניה, מעצם ההגדרה שלה, מאפשרת מחירים סבירים פי כמה ביחס לרכבים החדישים, עם פערים המגיעים לעשרות אלפי שקלים. מה שחשוב להדגיש הוא שגם בתחום זה ניתן למצוא עסקאות משתלמות הרבה יותר. בסמארטקר חדרה אנו מציעים רכבי יד שנייה שמורים ומטופלים כחדשים ודואגים לסייע ללקוחותינו גם לאחר הקנייה בכדי להבטיח רכישה חכמה, מוצלחת ונוחה.

 

למה לקנות רכב יד שנייה דווקא אצלינו?

מבצעי רכב יד שניה, עם כל יתרונותיהם, לא בהכרח יהיו הפשוטים ביותר למציאה. נכון, ייתכן מאד כי נהג מסוים ייתקל בהם בטלוויזיה, ברדיו או על גבי שלט חוצות, אם כי ברוב המקרים נדרש להשקיע אי אילו מאמצים באיתור ההצעות המשתלמות. האפשרות של פניה לחברות בתחום הרכב, כמו גם סוכנויות הפועלות בשדה המשחק, היא הדרך הבטוחה ביותר למצוא מבצעים. אצלינו בסמארטקר תוכלו לקבל מגוון גדול של רכבי יד שנייה שמורים ומטופלים תוך כדי ליווי אישי צמוד במהלך בחירת הרכב המתאים ביותר לכם ולאחר רכישתו ככה תוכלו להיות בטוחים שקניתם רכב שמור , מטופל והמתאים ביותר עבורכם בצורה קלילה נוחה ומיידית! .

 

ממה צריך להיזהר?

כשזה נוגע למבצעים, בתחום הרכב כמו בכל תחום אחר, צריך לוודא שהם אכן משתלמים: אחרי הכול, אנו בסמארטקר חדרה מציעים מגוון גדול של רכבים משומשים במצב מכני וחיצוני תקין וטוב ולאחר בדיקה של הסוכנות. אנו מציעים מבצעים שונים ומחירים אטרקטביים ומתן אחריות לרכבים השונים , ליווי צמוד לצורכי הלקוח , אפשרויות מימון שונות ומגוונות בהתאם לצרכי הלקוח , ליווי הלקוח לאחר הקנייה במתן שירות טיפולים ותחזוקה בצורך השוטף של הרכב , שירות טסט במועד חידוש הטסט של הרכב אפשרות לעזרה בהצעות אטרקטיביות ובמחירים מוזלים בעת חידוש תוקף הביטוח של הרכב וכל זאת סמארטקר חדרה מציעה תחת קורת גג אחת ולאחר הקנייה מה שלא ניתן למצוא ברוב המקרים בסוכנויות ומגרשי הרכב השונים ולכן צריך לבדוק היטב ולהקפיד מהיכן לרכוש ו\או להחליף את הרכב הישן שלכם .

קראו 2004 פעמים

 ניווט מהיר

טרייד אין לרכב קניית רכב בתשלומים מימון לרכב קניית רכב במימון מלא

04-622-60-9004-622-60-90, 050-537-72-20 כתובתינו: רח' דוד שמעוני 47 (ת.ד 503), חדרה